Оставьте свой отзыв:

Олег

15.05.2026 в 13:41

5
майстер СТО

Брав для роботи в майстерню - сидіти реально комфортно навіть цілий день. М’яке сидіння зручне, спина не так втомлюється. Підставка-коло взагалі топ, ноги мають опору і не затікають. Колеса катаються легко по цеху пересуватись зручно.