Оставьте свой отзыв:

Оксана

25.06.2026 в 15:09

5
швачка

Користуюся стільцем майже щодня. М'яке сидіння зручне, спина менше втомлюється протягом зміни. Тканина практична, виглядає акуратно. Стілець простий, комфортний у роботі. Мені подобається.