Оплата та доставка

Dostavka

Шановні покупці!

Велика частина нашої продукції виготовляється/постачається на замовлення. В середньому термін виготовлення  від 3-х до 10-ти днів, в залежності від замовлення. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей і термінів поставки.

Доставка здійснюється за рахунок покупця!

Способи доставки:

Нова пошта  ДеливеріСамовивіз

Просимо врахувати, що більшість товарів на нашому сайті мають габаритні розміри, тому вартість доставки розраховується за тарифом "об'ємна вага" і посилку можна отримати тільки на вантажних відділеннях перевізників.

Статус доставки посилки ви зможете відслідковувати на сайті перевізника. Термін доставки стільців по Україні в середньому  від 1-го до 3-х днів. Також звертаємо вашу увагу, що відповідно до ч.2 ст. 664 ЦКУ обов'язки продавця вважаються виконаними у момент здачі товару перевізникові або організації зв'язку для доставки покупцеві.

Самовивіз

Ви можете самостійно забрати вибрані Вами стільці з точки видачі за адресою: м. Черкаси, вул. Сергія Амброса, 175. Обов'язково заздалегідь зв'яжіться з менеджером за телефоном +38 (050) 456 55 77, щоби зарезервувати товар і узгодити приблизний час свого приїзду.

Якщо ви приїхали без попереднього уточнення наявності товару, ми не гарантуємо відвантаження.

Нашим автомобілем

За погодженням з менеджером за додаткову плату можлива доставка товару автомобілем нашого підприємства.

Оплата  
Оплата

Для оплати стільців за безготівковим розрахунком необхідно надати реквізити Вашого підприємства, після чого ми надішлемо Вам скан-копію рахунку на оплату на електронну пошту.

оплата на карту Приватбанку 

Також можлива оплата на карту Приватбанку або при отриманні товару на пошті з передоплатою 400 грн.