Стілець для майстра PromStul™

Сортування:
За призначенням
Регулювання висоти сидіння
Висота сидіння над підлогою
Оббивка
Ширина сидіння
Підставка для ніг
Колеса
Наявність спинки
М'якість сидіння
Оснащення
Регулювання висоти сидіння Пружина з фіксатором / Висота сидіння над підлогою Стандарт 43-57 см / Оббивка Тканина на основі / Ширина сидіння 44 см / Підставка для ніг Без підставки / Колеса З колесами / Наявність спинки Стілець зі спинкою / М'якість сидіння М'який – 40 мм / Оснащення З підлокітниками
3 198 грн
Регулювання висоти сидіння Пружина з фіксатором / Висота сидіння над підлогою Збільшені 54-69 см / Оббивка Тканина на основі / Ширина сидіння 49 см / Підставка для ніг П-образна / Колеса З колесами / Наявність спинки Стілець зі спинкою / М'якість сидіння М'який – 40 мм / Оснащення З підлокітниками
3 384 грн

Стілець для майстра PromStul™ : ціна від виробника PromStul

Стільці для майстрів

Від вибору правильного робочого стільця залежить як ефективність праці, а й постава. Особливо якщо йдеться про тривале сидіння і кропітку роботу протягом довгого дня. Тому купити зручне крісло дуже важливо, якщо ви хочете забезпечити продуктивність праці. Замовити недорогі меблі для офісів та підприємств можна в інтернет-магазині PromStul. Гарантуємо швидку доставку по Києву, Україні, високу якість навіть дешевих стільчиків та табуретів та гарантію на каркас усіх виробів терміном 3 роки!

Які бувають стільці для майстрів

Стілець для майстра - це предмет меблів, призначений для застосування в майстернях, цехах та на виробництві. Ці стільці виготовлені з використанням стального металокаркасу, покритих порошковою фарбою, що забезпечує високу міцність та надійність конструкції. Крісла для майстра зазвичай оснащені роликами для легкості переміщення в майстерні або ніжками для стійкості. Також вони мають сидіння з ширшою посадкою для підвищеного комфорту та можуть бути оснащені підлокітниками. Самі сидіння та спинка покриті тканиною, що має високий ступінь зносостійкості та міцності, що додатково продовжує термін служби крісла.

Регулювання висоти в стільцях для майстра здійснюється пружинним механізмом, розробленим компанією PromStul, який відрізняється високою надійністю порівняно з газ-ліфтовими та зручністю порівняно з гвинтовими механізмами. Ви можете обрати різну висоту в залежності від конкретних завдань та ваших особистих уподобань.

Що необхідно враховувати при виборі стільця для фахівця

При виборі стільця для майстра важливо враховувати кілька факторів. Насамперед, це комфорт та підтримка для правильної робочої пози. Важливим аспектом є наявність підлокітників та спинки, можливість регулювання висоти, стійкість, якісні колеса. Особливо це має значення, якщо треба працювати за високим столом. PromStul приділяє увагу кожній деталі, щоб забезпечити ідеальні умови для праці, тому у нас ви зможете максимально дешево купити предмети меблів, що відповідають виробничим потребам. А якщо ви не знайшли те, що шукали, ми з радістю виготовимо виріб за вашим кресленням за вигідною вартістю.

Переваги покупки стільців для майстрів у PromStul

Замовляйте недорогі стільці для майстрів у інтернет-магазині PromStul. Наші переваги:

  • Власне виробництво. Ми ретельно контролюємо якість усіх товарів у наших каталогах та надаємо гарантію 3 роки на каркаси наших табуретів та стільців.
  • Вигідні ціни. Вартість товарів у PromStul вигідна, адже ми прагнемо зробити комфорт на робочому місці доступним для всіх та кожного. Купуючи у нас, ви одержуєте товари за ціною виробника.
  • Доставка по Україні. Ми здійснюємо швидке відправлення товарів Новою Поштою до Києву та інших міст України, щоб ви отримали свою посилку вчасно та насолоджувалися комфортом роботи якнайшвидше.

Купити стільчик для майстра в PromStul означає зробити інвестицію в комфорт і ефективність праці. Замовте табурет, що цікавить вас, вже сьогодні і забезпечте собі ідеальні умови роботи якнайшвидше!