Стільці медичні PromStul™

Сортування:
За призначенням
Регулювання висоти сидіння
Висота сидіння над підлогою
Оббивка
Ширина сидіння
Підставка для ніг
Колеса
Наявність спинки
М'якість сидіння
Оснащення
Регулювання висоти сидіння Гвинт / Висота сидіння над підлогою Збільшені 54-69 см / Оббивка Шкірзам / Ширина сидіння 44 см / Підставка для ніг Коло фіксоване / Колеса Без коліс / Наявність спинки Стілець без спинки / М'якість сидіння М'який – 40 мм / Оснащення Без підлокітників
1 464 грн
Регулювання висоти сидіння Пружина з фіксатором / Висота сидіння над підлогою Стандарт 43-57 см / Оббивка Шкірзам / Ширина сидіння 44 см / Підставка для ніг Без підставки / Колеса Без коліс / Наявність спинки Стілець зі спинкою / М'якість сидіння М'який – 40 мм / Оснащення Без підлокітників
2 052 грн
Регулювання висоти сидіння Пружина з фіксатором / Висота сидіння над підлогою Стандарт 43-57 см / Оббивка Шкірзам / Ширина сидіння 38 см / Підставка для ніг Коло фіксоване / Колеса Без коліс / Наявність спинки Стілець зі спинкою / М'якість сидіння М'який – 40 мм / Оснащення Без підлокітників
4 410 грн
Регулювання висоти сидіння Пружина з фіксатором / Висота сидіння над підлогою Стандарт 43-57 см / Оббивка Шкірзам / Ширина сидіння 38 см / Підставка для ніг Без підставки / Колеса З колесами / Наявність спинки Стілець без спинки / М'якість сидіння М'який – 40 мм /
6 204 грн
Регулювання висоти сидіння Пружина з фіксатором / Висота сидіння над підлогою Стандарт 43-57 см / Оббивка Шкірзам / Ширина сидіння 38 см / Підставка для ніг Коло фіксоване / Колеса З колесами / Наявність спинки Стілець зі спинкою / М'якість сидіння М'який – 40 мм / Оснащення Без підлокітників
7 128 грн

Стільці медичні

В облаштуванні робочих просторів для медичних потреб немає дрібниць. У тому числі це стосується меблів. Стільці від PromStul надають надійні рішення для лікарів, персоналу та пацієнтів, забезпечуючи комфорт та ефективність у робочому середовищі. Запрошуємо вас за вигідною ціною замовити табурети, що обертаються, стаціонарні стільці для медичних установ і не тільки в нашому каталозі. Ви можете знайти у нас табурети білого та інших кольорів. Гарантуємо не лише вигідну вартість товарів, а й оперативну доставку Новою Поштою Києвом та Україною.

Конструкція медичних стільців

Індивідуальний підхід до піклування про здоров'я - ось що робить медичні меблі від PromStul такими затребуваними. На сторінці нашого каталогу представлені високоякісні медичні стільці, створені з урахуванням усіх особливостей медичних кабінетів та офісів.

Наші крісла розроблені з огляду на специфіку медичної практики. Зручне сидіння та спинка забезпечують оптимальну підтримку корпусу протягом робочого дня, допомагаючи зберегти здорове положення постави. Меблі відрізняються невеликою вагою, але міцною конструкцією. Всі моделі мають регулювання по висоті. У нас є стільці зі спинкою та табурети без неї. Каркаси ми виготовляємо із міцної сталі, тому надаємо гарантію на цей елемент строком на 3 роки.

Оббивка з якісного шкірзамінника дуже довговічна і невибаглива у догляді. Досить легко протерти її вологою губкою чи серветкою, щоб видалити забруднення. У нас ви зможете обрати колір оббивки, щоб створити гармонійний інтер'єр у медичному кабінеті.

Складання медичних стільців

Процес складання медичних стільців, що обертаються, від PromStul надзвичайно простий і зрозумілий. Елемент, що обертається, кріпиться до основи, фіксується — виріб готовий до використання. Тому ви можете сміливо замовити табурет, навіть якщо не маєте досвіду збирання меблів. Те, що наші медичні стільці легко збираються, означає, що їх конструкція не ускладнена зайвими деталями, тому вони будуть у відмінному стані навіть за умов інтенсивної експлуатації — тут просто нема чому ламатися!

Переваги покупки медичних стільців у PromStul

У магазині PromStul можна купити медичні табурети та стільці білого та інших кольорів, зі спинкою та без. Наші переваги:

  • Широкий асортимент моделей. PromStul надає різноманітність моделей медичних стільців, щоб кожен клієнт міг підібрати оптимальне рішення, що відповідає індивідуальним потребам свого медичного кабінету.
  • Висока якість. Крісла для медичних кабінетів від PromStul виготовлені із міцних матеріалів. Всі наші вироби проходять ретельний відбір та тестування, що забезпечує їх надійність та тривалий термін служби.
  • Вигідні ціни. Купити товари в нашому каталозі можна за найвигіднішою вартістю, адже ми продаємо меблі власного виробництва і прагнемо зробити комфортні та ергономічні меблі доступними для кожного медичного фахівця.
  • Інформативна підтримка. Наші оператори завжди готові відповісти на всі ваші запитання та надати професійні рекомендації щодо вибору медичного стільця, враховуючи особливості вашого кабінету та вимоги вашої роботи.

Також ми забезпечуємо швидке відправлення товарів Новою Поштою до Києву, по Україні, тому ви отримаєте замовлення максимально оперативно.

Обирайте медичні стільці від PromStul - дбайте про свій комфорт та здоров'я разом з нами! Замовте крісло прямо зараз і забезпечте собі та своєму персоналу оптимальні умови роботи.