Стілець гвинтовий СТВ-1

2 136грн
0

Колір обивки:

Колір каркасу

Характеристики

Регулювання висоти сидіння
Гвинт
Висота сидіння над підлогою
Стандарт 43-57 см
Оббивка
Тканина
Ширина сиденья
44 см
Подставка для ног
Без підставки
Колеса
Без коліс
Наявність спинки
Стілець зі спинкою
М'якість сидіння
М'який – 40 мм
Оснащение
Без підлокітників
  • Докладний опис
  • Відгуки
Докладний опис

Стілець гвинтовий СТВ-1 PromStul™ м'яке сидіння, оббивка тканина

Придбавши стілець гвинтовий СТВ-1, Ви отримаєте підвищення працездатності та вдячність ваших працівників на довгі роки. Дана модель спеціально розроблена для робітників швейних підприємств, комплектувальників, пакувальників, збиральників та інших ваших внутрішніх клієнтів. 

Промислові стільці марки PromStul™ призначені для використання в жорстких умовах підприємств з великим навантаженням. Наші стільці виготовлені зі сталі товщиною більше 1,5 мм (інші виробники зазвичай використовують метал 0,5-0,8 мм), на кріплені спинки товщина досягає 6,0 мм.

Завдяки цьому наші стільці являються найбільш надійними та мають найбільшу гарантію на ринку.

3 роки гарантії на каркас!

Наша продукція витримує вагу 150 кг!

Гвинтовий механізм регулювання висоти стільця безвідмовний завдяки своїй простоті.

Сидіння виготовлено з букової гнутоклеєної фанери, тоді як зазвичай в промислових стільцях використовують звичайну ДСП, яка швидко починає кришитися та ламатися.

Спинка стільця надійно закріплена під прямим кутом та не регулюється — це надає конструкції додаткової надійності та забезпечує підтримку фізіологічно раціональної пози працівника.

Для м'якості використовується подвійновспінений пінополіуретан товщиною 40 мм, який не продавлюється з часом. Сидіння та спинка оббиті тканиною*

*Увага! Колір та візерунок оббивки на фотографії сайту може дещо відрізнятися від реального, що пов'язано зі спотворенням передачі кольору монітора, налаштуванням фотоапаратури, гаджетів та іншими факторами.

Виготовлено згідно норм та правил техніки безпеки. 

Залишіть свій відгук: