майстер СТО Брав для роботи в майстерню - сидіти реально комфортно навіть цілий день. М’яке сидіння зручне, спина не так втомлюється. Підставка-коло взагалі топ, ноги мають опору і не затікають. Колеса катаються легко по цеху пересуватись зручно. Відповісти
Брав для роботи в майстерню - сидіти реально комфортно навіть цілий день. М’яке сидіння зручне, спина не так втомлюється. Підставка-коло взагалі топ, ноги мають опору і не затікають. Колеса катаються легко по цеху пересуватись зручно.